• Utul się 14 sierpnia

Która z nas nie potrzebuje czasu dla siebie, ciszy, spokoju i kontemplacji. Która z nas nie doswiadczyła tego, jak czasami truno jest wyrwać czas tylko dla siebie. Już niebawem będziesz miała świetną okazję do tego by skupić się na sobie, spędzić cały dzień otoczeniu innych kobiet i prowadzących warsztaty - które będą robić wszystko by się o Ciebie zatroszczyć i nauczyć Cię troszczyć się o samą siebie.

100.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty warsztaty 0
Paczkomaty InPost 14.69
Kurier 14.99
Dostępność Mało

Zamówienie telefoniczne: 519692588

Zostaw telefon

Już 14 sierpnia 2022 r. odbędą się Warsztaty dla Pań pod hasłem: Utul się. Bilet całościowy na warsztaty całodzienne od godz. 10.00-18.00 kosztuje 300 zł, obowiązuje rezerwacja biletu z przedpłatą 100 zł, reszta płatna na miejscu w dniu wydarzenia. 

Wybór tej nazwy nie jest przypadkowy, organizując całe wydarzenie starałam się tak dobrać zajęcia i prowadzace byś mogła poczuć się zaopiekowana i odprężona. By ten dzień sprawił, że wrócisz do domu lżejsza, spokojna i odprężona. 

Warsztaty odbędą się w siedzibie klubu Żegluj Lublin, nad samym Zalewem (mapkę i szczegóły dojazdu dostaniesz na maila po zamówieniu). 

Plan dnia prezentuje się następująco:

o godz. 10.00 spotykamy się na zajęciach z jogi w towarzystwie mis tybetańskich, które poprowadzi dla nas Beata Pniewska, profesjonalistka w swojej dziedzinie. Joga jest staroindyjską holistyczną praktyką obejmującą całego człowieka (Ciało, Umysł, Dusza/Esencja) w jego drodze życiowej. Poprzez ćwiczenia fizyczne poruszane jest całe nasze ciało - wszystkie struktury i miejsca – co prowadzi do uregulowania jego funkcjonowania na poziomie wszystkich układów wewnętrznych a także poprawy kondycji i sprawności. Praktyka jogi jest też czasem na spotkanie się z samym sobą w Tu i Teraz, czasem zatrzymania się w biegu codzienności, czasem powrotu z rozbieganego i przebodźcowanego umysłu do ciała, by poczuć siebie i odzyskać równowagę. Kluczowym elementem praktyki jest uważność skierowana do ciała i oddechu, która sprowadza nas do obecnej chwili i doświadczania w niej życia. W ciele żyjemy, w ciele odpoczywamy, poprzez ciało się komunikujemy i wyrażamy swoją Prawdę.

Tak Beata pisze o sobie: Pierwszy raz na macie stanęłam w 2003 r. – to było spotkanie, które mnie odmieniło. Zaczęłam praktykować codziennie po 2 sesje, bo czułam, że jest mi to potrzebne. Od 2007 r. prowadzę zajęcia (od 2012 także z aerial jogi). Praktyka jogi jest dla mnie czasem bliskości ze sobą - swoim Ciałem, Umysłem oraz Duszą - przez te wszystkie lata towarzyszy mi na drodze życia - oduczania się cudzych prawd i zbliżania do własnej - dając to, czego na dany czas potrzebuję: energię, kreatywność, pewność, regenerację, wsparcie, s-pokój, zrozumienie...

Prowadzę jogę w Szkole Jogi Tomasza Miszczuka na ul. Cichej, w lubelskich klubach fitness (Haryzma na ul. Willowej, GoLadies na ul. Lotniczej, na ul. Nałęczowskiej 211b), a także aerial jogę w Przestrzeni Dobra na ul. Juranda. Można ze mną poćwiczyć również wirtualnie - na kanale YT Beata Pniewska umieszczam sesje do praktyki własnej. Wszystkie – lub niemal wszystkie – informacje znajdziecie na  moim funpage na fb: Bądź Pełnią – Beata Pniewska.

W 2021 r. ukończyłam roczny kurs "Świadome ciało i język ruchu. Połączenie Laban/Bartenieff Movement System (LBMS) z technikami terapii tańcem i ruchem w pracy z ludźmi", który jest cudownym dopełnieniem dla praktyki jogi – pozwala podążać za poruszeniami płynącymi z wnętrza i odnajdywać siebie w ruchu.

Fascynują mnie połączenia między materią a duchem oraz sposoby, w których się przejawiają - w Naturze, w ruchu/tańcu, w dźwięku/muzyce, w nas samych i w naszym Życiu.

 

11.30-12.00 mała przerwa na napoje i przekąski


12.00-14.30 Warsztaty z Pracownią Robi się! - MindfulArt czyli malowanie intuicyjne na drewnie w połączeniu z płatkami prawdziwego złota. 

Te warsztaty poprowadzę dla Was ja, Weronika Podstawka-Bosek organizatorka całego wydarzenia. Po 1,5 godzinnym relaksie na macie będziecie miały szansę uwolnić swoje pokłady kreatywności. Stworzymy razem kolczyki z drewna, pokażę Wam jak malować bez skrępowania i tworzyć piękne rzeczy, nawet jeśli myślisz, że nie masz ku temu predyspozycji. Nie musisz znać technik malarskich i posiadać umiejętności.

Malowanie intuicyjne jak sama nazwa wskazuje polega na słuchaniu wyłącznie swojej intuicji, bez posługiwania się szablonami, wzorami i instrukcjami. Mile widziane są eksperymenty, możemy malować wszystkim, co znajdziemy w zasięgu ręki, w sposób jaki tylko zechcemy.  Dzięki spontanicznemu podążaniu za naszą podświadomością rozwijamy kreatywność, otwieramy serca i umysły. 

Porozmawiamy o symbolice kolorów i o ich wpływie na nasze życie. Całość finalnie ozdobimy płatkami prawdziwego złota, 

Wszystko co Ci potrzebne masz w sobie, a przez sztukę damy temu upust :)

 

Weronika Podstawka-Bosek Prowadzę własną działalność w zakresie Ceramiki, rękodzieła i projektowania graficznego. Ukończyłam Wydział Artystyczny UMCS na kierunku Edukacja Artystyczna, dyplom licencjacki i mgr. w pracowni Ceramiki. Przez kilka lat pracowałam jako grafik komputerowy, jednak kiedy przyszedł czas zmian (narodziny syna) dało mi to motywację do realizacji swoich marzeń. Dzięki temu mogę skupić się na mojej największej pasji jaką jest ceramika i szeroko pojęte rękodzieło. Tworzę unikatowe przedmioty z gliny, ale też kocham dzielić się swoimi umiejętnościami z innymi, organizuję warsztaty z zakresu ceramiki i rękodzieła (biżuterii, makramy itp).  

Moją twórczość można kupić pod adresem www.robisie.eu, znajdziecie mnie też na fb i instagramie pod hasłem:robisierekodzielo

Zapraszam też do dołączania do grupy "Robi sie warsztaty" na fb, gdzie na bieżąco infomuję o ofercie pracowni

 

14.30-15.00 mała przerwa na napoje i przekąski

 

15.00-18.00 CUD- Ciało, Umysł, Dusza - Jagoda Tomczak- Osuchowska

Dla kogo?
Dla kobiet w każdym wieku, które czują się samotne ze swoimi myślami, które czują, że poświęcają sobie zbyt mało czasu, które chcą dawać i otrzymywać wsparcie, które czują, że ich granice są nagminnie przekraczane przez innych, które czują, że potrzebują spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy.
Tak naprawdę każda z nas jest cudem. Dlatego pojawi się przestrzeń aby przyjrzeć tym trzem aspektom.
Popatrzymy czym jest dla mnie moje ciało czy je kocham, co w moim ciele potrzebuje opieki i jak tą opiekę temu ciału mogę dać. Porozmawiamy o metodach autoukochania swojego ciała. Czym jest dla ciała odpoczynek i jak mogę sobie ten odpoczynek dać. Ciało to świątynia naszej duszy.
Umysł jakie możliwości daje nam nasz umysł. Porozmawiamy o tym czy czasem warto go wyłączyć, żeby lepiej nam się żyło. Pokarzę Wam łatwe i proste metody jak relaksować umysł za pomocą oddechu.
Dusza czy ją czuję, czy wiem gdzie ona jest, czy mam starą czy młodą duszę. Czy mogę są z nią czasem porozmawiać. Porozmawiamy jak wzmacniać głos naszej duszy bo ona czasem lepiej wie niż nas umysł co jest dla nasz lepsze i co nam służy.
Przeprowadzimy tantryczny rytuał ognia-każda uczestniczka niech przyniesie swoją własną świecę nie rozpalaną nigdy wcześniej.
Metody pracy:
- medytacja serca;
- rozmowy w kręgu,
- praca z ciałem (dotyk, ruch, praca w parach etc.)
- prelekcja na temat ukochania siebie- jak ono ważne jest dla jakości naszego życia,
- jeśli pojawi się czas i przestrzeń konsultacje indywidualne.
Jagoda Tomczak- Osuchowska: seksuologiczny terapeuta ciała, seksuolog, terapeuta, pedagog, certyfikowany trener pozytywnej komunikacji. tantrystka, Pomagam innym transformować energię seksualną, wyzwalać ją i zauważać jak jest ważna, bo to energia życia oraz kreacji. Inspiruję do rozpalania miłości wobec siebie i innych, Buduje świadomość, która daje spełnienie w relacjach ze sobą i światem. Prywatnie jestem prze-szczęśliwą żoną i mamą nastolatków, kocham swoją seksualność, medytuję, kocham taniec, czasem maluję, a w poprzednim wcieleniu na pewno byłam drzewem, bo las to mój drugi dom.
godzina 18.00 zakończenie warsztatów. Gwarantuję, że po takim dniu, wrócisz do domu jak na skrzydłach.Niech ten czas będzie tylko dla Ciebie. 
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie