• O nas

Cześć! Witam Cię w moim sklepie, mam nadzieję, że czujesz sie tu jak u siebie i zagościsz na dłużej. 
Nazwa zakładki "o nas" mimo że w założeniu działalność prowadzę sama jest jak najbardziej zasadna. Ale o tym za chwilę... :)

Rękodziełem zajmuję się od zawsze. Moja mama poziom mojego stanu zdrowia podczas chorowania w domu oceniała na podstawie tego kiedy zaczynam coś kombinować w łóżku (szyć/wycinać/rysować/itd.). Zdażyło się nawet, że w 5 klasie podstawówki robiłam w łóżku drzeworyt i wbiłam sobie dłuto w dłoń - sztuka wymaga poświęceń, czyż nie?

Koncepcje na życie się zmieniały w zależności od potrzeby chwili. Miałam być ekonomistką (koncepcja taty), wylądowałam na Wydziale Artystycznym (moja koncepcja), a po ukończeniu studiów pracowałam przez kilka lat jako grafik komputerowy (życie: musisz płacić rachunki). Dopieo kiedy na świat przyszedł mój syn Kazimierz tj. w 2020 roku zaczęłam w większym wymiarze zajmować się tym co lubię najbardziej, żeby nie oszaleć siedząc w domu z dzieckiem. 

I tak się to potoczyło, że w 2021 roku napisałam biznesplan, dostałam dofinansowanie na swój piec i komputer i działam z pełną parą. Można też powiedzieć, że działamy w parze z Kazikiem, bo swoją pracę godzę z byciem mamą na pełen etat i póki co lepiej/gorzej dajemy radę :) 

Wszystkie produkty, które znajdziesz w sklepie stworzyłam ręcznie. Każdy z nich jest niepowtarzalny. Nawet jeśli w podobnej technice powstaje kilka sztuk to i tak każdy jest inny - składa się na to wiele czynników. W każdą nawet najdrobniejszą rzecz wkładam serce i zaangażowanie, a sprzedaż cieszy mnie ogromnie. Lubię kiedy to co wykonam znajduje nowy dom i daje radość nie tylko mi.

Zatem jeśli chcesz sprawić radość sobie lub komuś bliskiemu, a przy tym uszczęśliwić rękodzielnika z Lubelszczyzny to zapraszam :) Nie ma się co ociągać!

I pamiętaj, każda z rzeczy na stronie występuje w jednym egzemplarzu. Można wykonać na zamówienie zbliżony produkt, ale nigdy nie będzie on taki sam :)